Pilsēta – ģerevņa – un otrādi

Pirms pāris dienām, gadījās nokļūt pilsētā Rīga, nevis vergojot milzim, bet brīvprātīgi, svinot ko svarīgu, pašā Rīgas sirdī. Nepatīk man vairs Rīga, nemaz.

Pietiek lirikas, ķeramies pie lietas!

Parilka gatava un pieņemta darboties – izmēģināta – pieskaitīta par derīgu!

Visu pa punktiem – dūmvads – apzvanīju Akvilon un RGJ. Rezultāts sekojošs:

Screenshot 2017-06-24 21.56.20Screenshot 2017-06-24 21.55.45

Mazliet nokritu uz pēcpuses, kad sagaidīju šos komercpiedāvājumus – zažraļis – čista latviski nodomāju es, un sabubinājos. Atceros, ka mājai dūmvadu nopirku par 150Ls, ja atmiņa neviļ. Aprunājos ar sivs.lv, kur man sarēķināja ap 300 EUR. Skaidrs, ka tas ir užas, un sāku apzvanīt ss.lv. Un sekojoši – Jelgavā SIA DOKATA 215 EUR. Jau apstiprināju, bet atzvana sivs.lv Elvijs Kalpaks un prasa – nu pa cik reģions tirgo? Pateicu 215 EUR un pēc brīža saņēmu zvanu no Elvija – 200 EUR! Uzticējos, samaksāju pusi piektdienā – pirmdien no rīta zvans – dūmvads gatavs! Aizbraucu, savācu, iekrāvu, aizbraucu, atbraucu, pa fixo uzstādīju – paldies Grinčam par palīdzību!

Nākošais punkts – pirts lāvas un apdare. Fiška – jo mazāk vertikālo statņu pret zemi, jo labāk. Manuprāt izdevās. Ir gan pāris skrūvju gali uz “ārpusi”, bet iegremdēti un netraucē. Augšējā lāva balstās uz 3 pusēm, bet 4. pusi tur šķersdēlis. Apakšējā lāva tieši tāpat, un ir paceļama, iznesama, aiznesama, lai var sakopt telpu. Vertikālajām ieskrūvēju skrūvi pret zemi, lai koks nav tieši pret zemi. Pabeidzu durvju ailes apdari, aizbraucot pie Lidijas kundzes (kundze ar drediem!!!) no SIA Pakāpiens pēc materiāliem. Atkārtošos – izcili inteliģenta un patīkama attieksmē kundze, lielisks uzņēmums Vecumniekos. Staigājot pa uzņēmumu var iegūt idejas, kā iekārtot savu darbnīcu.

Tātad – nopērāmies, nokarsējāmies, pa 4 reizēm. Tagad jāmācās saprast krāsni. Pagaidām viss notiek pārāk ātri. 40 minūšu laikā ir 65 grādi.. Pirmajā reizē visu pēršanās laiku notupēju ar irdas termometru rokā, čekojot dūmvada temperatūru “sienā”.. Īsti relakss nesanāca, bet nomazgājos tīrāks par tīrāku. Vogonka nekur nestaigā, tik cik visādi krakšķi no sienām un griestiem. Flīzes arī nav atlekušas (bļin, aizšuvot nepaspēju), durvis virinās. Lielisks Līgo, Līgo sanāca. Ā, un, bļin, kā tie akmeņi ar krāsni kūpēja testa kuršanas laikā .. dūmi pa visiem galiem, kož acīs ..

 

Nākošais – jāsaskrūvē pirts grīdas reste, jāturpina pirts ēkas iekšas apdare, jumta siltināšana, terases būvniecība, neslīdoša (laipa lai neparautu uz mūli, salaužot kājas un rokas) līdz upei. Aizliegums gan 10m no upes ir, bet nu cerams, ka par laipu VVD neizvālēs šokolādes caurumā.

LĪGO!!!

IMG_4400

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s