OFFTOPiSKA ŠAUSMU FILMA

Submitojot kārtējo elektrības skaitītāja rādījumus elektrum tīmekļa vietnē, liels bija mans pārsteigums, ka cipari tik kāpj un kāpj augstāk. Uzliku kontrolskaitītāju ūdens sūknim, viss ok, tāpat arī mana senā plazma – ap 250watt – nekas sevišķs. Nu un tad pieķēros 100L boilerim Thermex bio glass ļerļer ļurļur .. Pirms 3 gadiem uzkarināts, pieslēgts, ieslēgts.

NU MOINS!!!

2 stundas iz manas dzīves šausmu filmā .. Sāku ar to, ka aizslēdzu ūdens ievadu, norāvu ievadtrubu boilerim, ienesu mājā gaisa kompresoru un lēnā garā sāku pūst pa izlietnes krānu ārā ūdeni .. īss bij mans prieks, un sāku skrūvēt vaļā tenu. Sagatavoju spaini un bļodu, kurus svapot – skaidroju – spaini ar spaini, nenolejot, nevar nosvapot, jo nav vietas kur tos apmainīt. Bļodu ar spaini var sasvapot ņegļaģa. Nu un izlija … brūna zampa, smiltis, un visādi citādi labumi – mans tehniskais spices ūdens galīgi nav tas skaidrākais … 4 spaiņi izlieti pār terases malu, tens ārā, attaisīju ievadkrānu, izskaloju ar tekošu ūdeni boileri, roka līdz līdz elkonim melnajā caurumā un cik spēju, tik satīrīju. Skaidrs ir viens – tens sildīja smilšu/māla zampu, kas bija skaisti nosēdusies lejā. Un jā, ir man ienākošie filtri, bet nu redz skrien cauri.

Tens daudz maz tīrs un labs, bet magnija anods gan devies pie senčiem jau _sen_ (lasīt kā Žigata – tas bij tik SEN). Ilustrācijai:

 

I TO GO – 6 EUR blakus pagasta saimniecības bodē un boilers atkal salikts. Pamonitorēsim, kas būs tagad ar elektrības patēriņu.

UWAGA UWAGA update – pirms tīrīšanas, mazliet dušā un šo to pakļaksāties ar karsto ūdeni – 6.5KW. tagad – no 0 uzsildīts boileris 4.5KW. Great successsss!!! Cerams, ka rēķins tiks samazināts par 25% un atliks kapeika Tērvetes senču.

 

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s