Marhilēvičam 60mit!

Rajons šokā, tumbas ručkā, subs kratās, pastiprinātāju tranzistori un tiristori vārās ..

Marhileviča “Lūgums” kā himna skan brīžos, kad dvēsele kliedz pēc pārdzīvojuma un asaras līst kā kondensāts no metāla konteinera vasaras rītos … Un visa šī fonā braucu pēc pirts dēļiem un lāvas dēļiem uz Vecumniekiem. SIA “Pakāpiens” .. ar kundzi Lidiju – īpašnieci – izcila iestāde. Internetā rakstīts, ka neesot atsaucīga un visādi citādi slikta, bet es, iespējams, esmu šarma apveltīts naglotājs, kas apbūra viņu un ieguvu savā īpašumā melnalksni un apsi par apbrīnojamu cenu. Apdare ap 20kvm un 2vas lāvas. Visu gribēju melnalksnī, bet Lidijas stāsts, ka jābūt atšķirīgiem kokiem pirtī, kas savā starpā veido apmaiņas īpatnības, veica izmaiņas manā projektā un pirts lāvas būs no apses.

Pirms “iepirkuma” un aprēķiniem, bankomātā aizņēmos naudu ar kārtu, kas beigās izvērtās ciparā – 240 eur!!! Ļoti interesanta vieta – ar muzeju, ar demo zāli, ar ļoti perfektu ražošanas pusi. Vienīgi – ja neproti braukt ar piekabi, tad pie iekraušanas vārtiem piekabi nesīsi ar rokām – uzblīda mans skils, iebraucot pakaļgaitā ar manu mazpiekabi.

Visa šī iedvesmots, devos uz Rīžu pēc pirts durvīm bronzas stilā – Krauta aka Senukai – 78EUR akcijas cena, kas ir nekas. Mūkusalas Senukai ar piekabi apgriezties nav īsti iespējams, tāpēc nelegāli iebraucu “zem ķieģeļa” un apgriezos, bet nu paši vainīgi, ka tur viss tik šaurs.. Tagad tik saprast, kā visus tos supersmaržīgos dēļus dabūt statiskus pie sienas..

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s