Absolūts marasms

Kā saka valsts tēvs – absolūts marasms, pilnīgs … un pavasars uz ielas – laika nav, neko nevar paspēt, kur nu vēl pieķerties celtniecībai ..

Mazliet uz priekšu kustas.

Uztaisīta, aiztaisīta, nosiltināta pirts telpa, un sabūvēts “mansards” virs tās.

Par “mansardu” runājot – aizbraucu uz depo ar savu mini piekabi, un lai nečakarētos ar vešanu/uzstādīšanu, nopirku OSB plāksnes 2500x675x12mm ar spundi. Piezāģēt dabūju mazliet, tad saspundēju, saliku. Nav tik nekādas saprašanas – ja “parasto” OSB jāuzstāda ar “zazoru”, tad kur “zazors” lieksies ar spundi? Par to pastāstīšu, kad jau būs pieredze, uzmetīs kūkumu, vai nē. Saskrūvēju sirdīgi, skrūves nežēloju.

Būvniecības ABC nopirku IP65 LED iebūvējamās lampas, kuras 2 gab. ieliku griestos (ss.lv bmw sludinājumos būtu rakstīs – grieZtos) – protams, neregulējamas (fcuk), bet “nodimošu” ar fiziskiem paņēmieniem, kaut vai piekrāsojot … Uzliku, saliku, saslēdzu, bet, balstoties uz savu pieredzi citā “objektā”, zasiļikoņil to visu johambasā. Uztrauc tikai pārkaršana. Ja nosprāgs, tad nosprāgs. Āmen. Saliku rozetes, slēdžus, savilku vadus, uzliku miniatūras “sadali” visiem pieejamā vietā, ja nu avārijas gadījumā viss jāatslēdz. Apgaismojumu – iekšu/āru saliku uz 8nieku automātu.  Un jā, “starpstāvu obšifku” atstāju ar “revīzijas” lūku 50mm, kuru apdarīšu ar dekoratīvo dēli. Ja nu vajadzēs vēl ko pievienot/atvienot, noņemšu dēli un tikšu klāt ātrajiem vadu savienotājiem. Mazliet jau uztrauc led gaismeklis ar trafiņu, vatē iespiests, bez elpošanas …

Grīdas/sienu OSB hidroizolācija ar kaučukveidīgo un flīzēšana arī ir melna bilde. Cik prasi, tik viedokļu – vieni saka, ka pietiek ar betonkontaktu, citi iesaka likt plastikāta sietu – pēc pieredzes uzbūvētajā mājā – flīzes uz osb/betonkontakta stāv jau 3 gadus un veļasmašīna pa tiem lec kā orangutāns riesta laikā – pagaidām viss turas un nekas nost nelec.

Citi norāj, ka vispār izmanto OSB – līme aizdegšoties un pirts nodegšot, citiem līme tvaikos un indēs mani pirtī … nu ziniet .. 🙂

Vēl iegādātas grīdas flīzes 11 kvmetriem.

Pēdējās nedēļas iepirkumu izmaksas – 320 EUR.

Nākošie uzdevumi – traps pirts telpā/dušā, ventilācija augšā/apakšā pirts telpā, flīzēšana, pirts apdare ar apsi (vai melnalksni) un stikla durvis pirts telpai.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s