Zaļā ziema aka slinkums neizmērojams

Gandrīz maijs, ārā ziema. No rītiem jāatkausē auto logi (jābūvē garaža, skaidrs), vakaros neko negribas pat uzsākt, jo salst nagi..

Atveda atlikušos 2 logus un nokrāva pie pirts, pie tam biju nobloķējis ceļu ar savu nu jau ne ikdienas traktoru, bet čaļi atrada taciņu, pa kuru piedzīt busu un izcelt logus. Sadomāju gaidīt palīgā sosedu, bet slinkums ņēma virsroku un izdomāju ielikt logus viens pats. Tie gan neesot logi – tās esot vitrīnas 50×200!

Lai tas viss pasākums neizbeigtos atkritumu tvertnē, uzskrūvēju uz fasādes “atsitējbrusu”, ienesu logus un pieliku kur jābūt. Samērīju, pieķēru vienu enkuru, un tad salīmeņoju un sasēju ar atlikušajiem 7 enkuriem katru logu. Protams, putas mājās nav … Atradu senas makroflex bundžas un 1nu logu iepūtu. Pēc penosil tas ir waste of money – pūt mazliet, beigās par daudz, tagad konkrētas celulīta ausis pa visu rajonu karājas. Logi iekšā, rīt jāaizpūs otrs logs ar penosil. Un kad beidzot būs gandrīz vasara, jāturpina aktīva ārdīšanās, lai uz Jāņiem var pičiņu pačiņu Tērvetes garšo!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s