Pa mazo ar 3. roku

  1. Pa mazo pieķeros pie jumta malas un piekniedēju lāseni. Lai ietaupītu manus trūcīgos līdzekļus, Toode iedalīja 7 gab. lāsenes, lai vienu flexēju uz pusēm (bez manas ziņas, bet tāpat patīkami. Bet ja man nebūtu flexa (bet ja tantei nebūtu štangu..)).. Tagad jāpabeidz kaste zem notekas un jāapdara apdare līdz galam.

IMG_3809

2. PVC durvis ielikās mazliet greizi, tāpēc izplēsu putas, liku pa jaunam .. Tagad visi stūri vietā un nekas vairs nav jāregulē. Nogaidīsim … iespējams, ka kaut kas atkal izmainīsies 🙂

3. punkts ir tāpēc, ka man vajag 3. roku. Paldies D(epo), ka pastāv mazi palīglīdzekļi, kas izveido virtuālo pieskārienu. Lāsenes stiprināšanai ļoti noderēja šis instruments:

IMG_3812

Pieķer vienā galā un otrā turi ar šo virtuālo roku. Izcils instruments, bet jāuzglabā aizvērtā stāvoklī, lai atspere nepadodas un nepaliek vaļīga kā Ačaka ielas …

Vēl viens instruments, kas palīdzēja noturēt karkasu saprāta robežās, kamēr piesien kādu atsaiti, vai laidies lejā pēc naglu pistoles:

IMG_3810

Kad būs brīvāks laiks, jāaizceļo pie DEPO un jāizstaigā 3. rokas plaukti, iespējams, ka pa lētām naudām varētu iepirkt daudz virtuālo draugu, ar kuriem draudzēties vientuļos vasaras vakaros.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s