Špār

Spāres vispār ir kosmoss, tādam Rīgas firmas darbiniekam kā man. Lai tās sabūvētu vienādas, bija jāpakasa sirmais ķobis.

Sabūvēju pirmo spāri ar 90grād lauzienu (nezinu kāds termins profiem). Tad domāju, kā sabūvēt nākošās … bet tad sapratu, ka vajag ķuķeļka v ķuķeļku, aka stumju klāt nākošās brusas, piespiežot pie esošajām, un skrūvēju kopā. Tādā veidā tapa visas spāres, protams, ar gļukiem :)) Gļuki gan arī dēl brusām, kas vai nu banānā, vai salocīta kā bassa stīga pie mezzoforte Skrjabina basso ostinato .. IMG_3694

Spāres saliktas, sakrautas, gaida kaimiņu, jo, ja karkasu 1ns pats sacēlu, salīmeņoju un saskrūvēju, tad spāres sacelt būtu :emo: .. 2vas ārējās spāres uzcēlu pats “čerez ņemogu”, salīmeņoju, novilku striķi starp tām, lai nākošās būtu precīzi likt. Stiprināju bez nekādiem iegriezumiem vai bezdelīgu astēm. Atbalstījām, un ar spāru stiprinājumiem saskrūvēju.  Reku kaimiņš palīdz.

IMG_0710

Lai spāres negāžas, sanaglojām ar kociņiem, samērot attālumus un ar līmeņrādi kaut ko pārbaudot. Uzmetām membrānu, pieskavojām.

IMG_3703

Spāru svētki :iiiik:

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s