Lai būvētu, vajag arī ieročus

Katra veča sapnis – piekraut pilnu šķūni ar instrumentiem, kurus izmantot reizi gadā. Tātad esmu vecis, juhū! Kad būvēju māju, nopirku skill akumulatora skrūvgriezni, kurš ir izturējis nu jau mājas finišēšanu, terases būvniecību, bērnu treehouse būvniecību, divu šķūņu un nojumes būvniecību. Izcili lēti laba tehnika! Bet tās skrūves taču lūst .. vasarā tik burvīgi klusumā salekties, kad kāda terases skrūve izdomā beigt savu dzīvi ..

Pirts jānaglo! Lai naglotu, vajag naglu pistoli – pneimatisko – akumulatora pistolei pa īsu .. Tad arī pneimatiskais skavotājs, tam visam klāt kompresors Metabo (to gan pirku, kad radiniekam bērns dzima, negribējās balonus ar muti pūst), leņķzāģis no depo pa lēto, kas zāģē +- 5mm, un lai ar to sarastu, vajag speciālu skilu, kuru apguvu būvējot (Jasper gavno!), tad visādi leņķmēri, 2metrīgi līmeņrāži, uttuc .. Pilns šķūnis ar tehniku – un sevišķi 90mm un 50mm naglas, kas nu jau ir aizgājušas daudzos tūkstošos.

Varu pateikt vienu – aizmirstiet skrūves karkasa būvniecībā – mauciet ar naglām, kur un kā vien var. K-rautā naglas dārgas, lētākas ir Kalnciema ielas bodē Būve (ar K-rauta uzrakstiem – bail iedomāties, kādi uzcenojumi tur visam ir …).

p.s. neaizmirstiet pievienot eļļošanu gaisa trasei, vai piliniet eļļu pneimās regulāri.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s